top of page

Zpracování a ochrana osobních údajů

 

Kdo údaje zpracovává?

Osobních údaje zpracovává provozovatel Ruského Jazykového Centra, společnost Ginger Power s.r.o. Přijímáme, sbíráme a uchováváme informace, které zadáte na našich webových stránkách www.rustina-brno.cz nebo nám je poskytnete jinou formou, např. e-mailem, telefonicky apod.

Přijímáme a zpracováváme:

  • Jméno a příjmení

  • E-mail

  • Bankovní spojení

Proč tato data sbíráme?

Vaše osobní data sbíráme proto, abychom Vám mohli poskytnout naše služby a mohli Vás informovat o nových kurzech a případných změnách ve výuce, řešení Vašich požadavků a další komunikace s lektory, případně zástupci společnosti.

Jak tato data uchováváme?

Naše společnost využívá online hosting platformy Wix.com. Tato platforma nám umožňuje nabízet Vám naše služby a komunikovat s Vámi online. Vaše osobní údaje mohou být uloženy na úložišti, v databázi a aplikacích platformy Wix.com na zabezpečených serverech chráněných firewallem.

Pokud nechcete, abychom dále Vaše data zpracovávali, kontaktujte nás prosím na e-mailu rusjazcentrum@gmail.com.

 

Kam se můžete obrátit v případě dotazů?

V případě dotazů ohledně sběru, zpracování a uchovávání Vašich osobních údajů nás prosím kontaktujte na e-mailu rusjazcentrum@gmail.com.

 

Společnost Ginger Power, s.r.o. si vyhrazuje právo informace o zpracovávání a ochrany osobních údajů měnit. Případné změny a doplnění vcházejí v platnost okamžitě po jejich zveřejnění na webových stránkách www.rustina-brno.cz.

bottom of page